NAJDI SVŮJ BALANCE

CVIČÍTE? JÍTE ZDRAVĚ? PŘESTO MÁTE SPOUSTY ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMŮ?
Vědci se shodují na tom, že jedna z hlavních příčin je nerovnováha mezi esenciálními mastnými kyselinami v našem těle.

Více jak 95 % lidí na světě má nedostatek Omega-3, které si tělo neumí vytvořit samo!

Dříve člověku stačila k dobrému zdravotnímu stavu strava, moderní společnost se ale stravuje úplně jinak. Před 100 lety neexistovalo žádné rychlé občerstvení, dnes si ale nemůžeme být jistí ani kvalitou jídla, které si připravíme doma sami.
Hlavním důvodem je původ potravin. Maso většinou pochází ze zvířat chovaných v malých uzavřených prostorech a krmeného pícninami pěstovanými speciálně ke krmným účelům, místo aby se volně páslo na loukách. Moderní potraviny obsahují přebytek Omega 6
a nedostatek Omega 3,
což způsobuje chronické záněty v těle a následně degenerativní choroby!​

 

Pokud jste se rozhodli pro dlouhý, kvalitní a radostný život, čtěte dál ...

CHRONICKÝ ZÁNĚT = společný jmenovatel civilizačních chorob

V dnešní době se nemůžeme spoléhat pouze na správnou stravu.
Průmyslově zpracované potraviny způsobují nerovnováhu mezi omega 6 a omega 3 v našem těle, a to potom vede k chronickým zánětům.
Správný poměr omega 6 a omega 3 je 3:1, průměrný Evropan má ale 15:1 a vyšší! Omega 6 působí prozánětlivě, omega 3 PROTIZÁNĚTLIVĚ.

BUNKA-S-POPISKEM.png

VŠE ZAČÍNÁ U BUŇKY...

Každá buňka je chráněná buněčnou membránou tvořenou dvojitou vrstvou mastných kyselin a proteinů. Pokud buněčná membrána nemá správný poměr esenciálních Omega-6 : Omega-3 (3:1 a nižší), narušuje to správnou funkci buňky. Každá buňka těla má pak problém přijímat živiny, signály hormonů, nervových přenašečů, netvoří potřebnou energii, nezbavuje se správně odpadu (detoxikace), vzniká více volných radikálů, probíhá chronický zánět. 

image-proxy--nove.png
JAK ZÍSKAT ZPĚT SVŮJ BALANCE?
ZINZINO BALANCE OIL
Přírodní doplněk stravy z vysoce kvalitního rybího oleje s vysokým obsahem polyfenolů (které jsou velmi silnými antioxidanty a zároveň olej chrání, aby neoxidoval. Díky tomu se účinná látka (Omega 3) dostane na správné místo, tedy do buněčné membrány), pomáhá zvýšit hladinu esenciálních mastných kyselin omega-3 a udržuje správný poměr a hladinu mastných kyselin EPA a DHA ve vašem těle a pomáhá přizpůsobit váš poměr omega 6: 3 na normální úroveň rovnováhy. Správný poměr je 3:1
ZINZINO-3-kola.png

BalanceOil dokáže do 4 měsíců změnit poměr mastných kyselin Omega 6 a Omega 3 z prozánětlivého na zdraví prospěšný 3 : 1.
Společnost ZINZINO má v současné době (říjen 2019) více než 360 000 testů s poměry Omega 6 a Omega 3. Jedná se o největší světovou databázi tohoto druhu, která ji v této oblasti řadí mezi světové experty.

Pravidelnou konzumací esenciálních Omega 3 s polyfenoly se prokazatelně obnoví membrány všech buněk v těle a zastaví se tak zánětlivé procesy. Někdy k tomu dochází najednou, jindy postupně. BalanceOil tedy zastavuje záněty na úrovni buněk. 
Záněty ve střevech musíme řešit jinak. Proto doporučujeme kombinovat BalanceOil s dalším produktem, který se nazývá ZINOBIOTIC.

OTESTUJTE SE
Jaký poměr mastných kyselin máte vy?

test.jpg

ZINZINO PRODUKTY

S POTÍRNOU

máte za exkluzivní prémiové ceny

  • 60% slevu na balíčky Premier a předplatné
     

  • 40% slevu na všechny ostatní prodkukty
     

  • Sdílejte naše produkty s přáteli a rodinou a každý měsíc můžete v našem programu Zinzino4free dostat produkty zdarma.

 

Potřebujete více informací, nebo poradit?

731 406 526

Děkujeme za odeslání!

731 406 526

Potřebujete více informací, nebo poradit?